Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 r.
Transodra Online
Rocznik Chojeński
Znajdziesz nas na Facebooku
„Gazeta Chojeńska” numer 23 z dnia 05.06.2018

Prezentujemy tu wybrane teksty z każdego numeru.
Wszystkie artykuły i informacje znajdują się w wydaniu papierowym.
Co z rozbudową szpitala?
Będzie Dzień Zabytków
Pieniądze na zabytki i sołeckie granty
Książki o regionie i regionalizmie
„Kandydaci śmierci” w Krzymowie
Polsko-Niemiecki Festyn Rekreacyjny
Skarb i piraci w Schwedt
Prawie jak Pink Floyd
Sport


Centrum Kultury w Chojnie zaprasza na Polsko-Niemiecki Festyn Rekreacyjny

piątek 8 czerwca
14.00 - powitanie uczestników (scena)
14.10 - warsztaty „Świat roślin utrwalonych w glinie” (galeria plastyczna)
15.00 - blok koncertowy cz. I: dzieci ze świetlicy „Kita Gänseblümchen” w Passowie, Edyta Tyrcha z Choszczna
15.30 - warsztaty wokalne „Mundial, Mundial” cz. I (studio muzyczne)
16.00 - Mundial Kram (pod platanem)
17.00 - The Edge of Reason - zespół z Niemiec
18.00 - blok konkursowy
18.30 - blok koncertowy cz. II: Martyna Lewandowska, Maja Zielinkiewicz, Julia Zielinkiewicz, Paulina Cholewa, Martyna Bartosewicz, Wanessa Adamska, Rafał Kowal
19.45 - oficjalne otwarcie festynu przez władze Chojny oraz partnera projektu: organizację EJF z Niemiec
19.50 - otwarcie wystawy prac Mai Ostrowskiej (Punkt Informacji Turystycznej)
20.00 - blok koncertowy: zespół Olej z Chojny, Grzegorz Hyży z zespołem, Johnny Rockers ok. 23.00 - Zabawa taneczna: DJ Fafiq i DJ Kristo


sobota 9 czerwca
10.00 - Mini-Mundial - turniej piłkarski o puchar burmistrza (orlik)
12.00 - turniej tenisa ziemnego im. Andrzeja Jamroza (orlik)
12.00 - blok koncertowy cz. I: Bajkowe Przedszkole, Studio Piosenki Aleksandry Bałachowskiej, laureaci Przeglądu Piosenki Dziecięcej
12.10 - wystawa plastyki dzieci i młodzieży „W świecie kolorów i wyobraźni” (galeria)
13.00 - turniej rodzinny „Baw się razem z nami”
13.30 - występ podopiecznych Ogniska Muzycznego „Bel Canto”
14.30 - Szkoła Tańca Focus
15.00 - wystawa fotograficzna „Pryzmat” (hol ratusza)
15.30 - plenerowe warsztaty fotograficzne
15.30 - warsztaty wokalne „Mundial, Mundial” cz. II (studio muzyczne)
16.00 - turniej Oldboy 35+ (orlik)
16.00 - zespół śpiewaczy Jarzębina
17.00 - koncert finałowy „Mundial, Mundial”
18.00 - zespół Emeranto
19.00 - koncert Tadka Wasilewskiego
19.30 - podsumowanie turniejów sportowych, wręczenie nagród
20.00 - Chojeńska Gala Disco Polo: Freaky Boys, Bayera, Big Sexy, Boomcyk
ok. 24.00 - zabawa - DJ Paul Sleeven

do góry
2018 ©  Gazeta Chojeńska