Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 r.
Transodra Online
Rocznik Chojeński
Znajdziesz nas na Facebooku
„Gazeta Chojeńska” numer 49 z dnia 04.12.2018

Prezentujemy tu wybrane teksty z każdego numeru.
Wszystkie artykuły i informacje znajdują się w wydaniu papierowym.
Kto rządzi w sejmiku?
Nowi radni we wszystkich gminach
powiatu gryfińskiego

Nowe pobory w samorządach
M. Karwan wiceburmistrzem
Żabostuknięta
Dalsze inwestycje drogowe
Bezpieczne miejsce do malowania
Sport

Nowi radni we wszystkich gminach
powiatu gryfińskiego


Banie
Anna Siwek - przewodnicząca
Izabella Senda - wiceprzewodnicząca
Anna Biernat
Andrzej Binkowski
Alicja Burzyńska
Bogdan Dąbrowski
Maria Dudek
Joanna Kamińska
Andrzej Kejs
Tadeusz Kufel
Renata Miecznikowska
Robert Miecznikowski
Joanna Osiewalska
Rafał Stańko
Izabela Wilk


Cedynia
Piotr Głowniak - przewodniczący
Krzysztof Nowak - wiceprzewodniczący
Czesława Borgul
Marek Drela
Lech Kopiecki
Anna Krupińska
Mirosław Ludwiczak
Józef Maćkowiak
Stanisław Martyka
Stanisław Olechnowicz
Danuta Paluch
Bogusław Rajnert
Monika Rogowska
Andrzej Szperka
Zdzisław Tondel


Chojna
Radosław Karwan - przewodniczący
Elżbieta Lach - wiceprzewodnicząca
Bartosz Michno - wiceprzewodniczący
Marek Bednarz
Michał Burak
Wojciech Łosowski
Beata Malecka
Norbert Oleśków
Anna Panas
Marcin Pisanko (zrzekł się mandatu, bo został zastępcą burmistrza)
Małgorzata Przybylska
Agnieszka Sikora
Halina Szczygieł
Marlena Witek
Małgorzata Wójcik


Gryfino
Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Rafał Guga - przewodniczący rady
2. Jerzy Piasecki
3. Magdalena Pieczyńska
4. Maciej Puzik
5. Marek Sanecki
6. Andrzej Urbański
7. Małgorzata Wisińska
8. Jolanta Witowska

Prawo i Sprawiedliwość
1. Wanda Hołub
2. Robert Jonasik - wiceprzewodniczący rady
3. Roman Polański
4. Piotr Romanicz - wiceprzewodniczący rady
5. Władysław Sobczak

Komitet Mieczysława Sawaryna
1. Roland Adamiak
2. Elżbieta Kasprzyk
3. Zbigniew Kozakiewicz
4. Tomasz Namieciński
5. Marcin Para
6. Marcin Pazik
7. Zenon Trzepacz
8. Piotr Zwoliński


Mieszkowice
Zbigniew Kmiecik - przewodniczący
Bożena Nowak - wiceprzewodnicząca
Patryk Cywiński
Jan Czapliński
Henryk Domaradzki
Bożena Dorywalska
Wiesław Haniszewski
Grzegorz Kaczmarek
Aleksander Kokiel
Lech Maksymowicz
Konstanty Michałowski
Maria Skowrońska
Maria Spirzak
Mateusz Srokowski
Marzena Wiese


Moryń
Krzysztof Konecki - przewodniczący
Katarzyna Potapińska - wiceprzewodnicząca
Wiesława Alenkowicz
Renata Barylska
Paweł Bielawski
Artur Dybizbański
Magdalena Fedorowicz
Iwona Hirt
Mariusz Maciejewski
Anatol Markowski
Danuta Piątkowska
Anna Sobczyńska
Piotr Sobczyński
Barbara Sołoducha
Józef Wszołek


Stare Czarnowo
Alina Przybysz - przewodnicząca
Władysław Kałucki - wiceprzewodniczący
Dariusz Ruszczycki - wiceprzewodniczący
Tadeusz Bas
Kazimierz Bejnarowicz
Marcin Drwal
Mieczysław Dudziński
Artur Florczak
Bożena Froncala
Renata Marczewska
Leokadia Moździerzewska
Piotr Paczkowski
Krzysztof Popek
Damian Rabenda
Zenon Róg


Trzcińsko-Zdrój
Robert Kowalski - przewodniczący
Renata Deka - wiceprzewodnicząca
Zbigniew Gołaś
Zdzisław Iwanicki
Robert Juchlke
Agnieszka Kowalska
Tomasz Lewandowski
Zbigniew Noga
Piotr Przytuła
Krzysztof Słonecki
Dariusz Szumiło
Dorota Taberska
Cornelis Vreeswijk
Grzegorz Wasiutyński
Maria Woźniak


Widuchowa
Dariusz Filipiak - przewodniczący
Janusz Kulka - wiceprzewodniczący
Małgorzata Paradisz - wiceprzewodnicząca
Kamila Grzybowska
Grzegorz Gunia
Jadwiga Hasiuk
Małgorzata Łęczewska
Łukasz Mańkowski
Maria Markowicz
Zbigniew Pałka
Jan Rębacz
Bogusława Siebert
Agnieszka Smętek
Agnieszka Szefler
Anna Zawadzka



Rada Powiatu Gryfińskiego
Inicjatywa Samorządowa
1. Henryk Kaczmar - członek zarządu
2. Wojciech Konarski - starosta
3. Roman Michalski - przewodniczący
4. Jerzy Miler - członek zarządu
5. Remigiusz Rzepczak
6. Sławomir Terebecki
7. Paweł Wróbel
8. Aleksandra Zielińska - wiceprzewodnicząca

Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Hubert Andrych
2. Jerzy Domaradzki - wiceprzewodniczący
3. Ewa Dudar - wicestarosta
4. Aleksandra Misiuna
5. Jarosław Przygoda
6. Teresa Sadowska
7. Jerzy Zgoda - członek zarządu

Prawo i Sprawiedliwość
1. Bartosz Biegus
2. Joanna Kostrzewa
3. Tomasz Mirakowski
4. Zbigniew Szmaja

SLD Lewica Razem
1. Wojciech Długoborski
2. Michał Kozakiewicz

do góry
2018 ©  Gazeta Chojeńska