Dzisiaj jest wtorek, 28 czerwca 2022 r.
Transodra Online
Rocznik Chojeński
Znajdziesz nas na Facebooku
„Gazeta Chojeńska” numer 35 z dnia 30.08.2016

Prezentujemy tu wybrane teksty z każdego numeru.
Wszystkie artykuły i informacje znajdują się w wydaniu papierowym.
Dochody i możliwości naszych gmin
Ekumeniczny weekend
Nasz region atrakcyjny także pod ziemią
Niewidomy w przestrzeni publicznej
Remonty w szkołach
Udogodnienia dla turystów
Sport

Remonty w szkołach

W placówkach oświatowych podlegających powiatowi gryfińskiemu w czasie wakacji wykonywano niezbędne remonty, naprawy i konserwacje urządzeń. Nowy rok szkolny rozpocznie się już za kilka dni, jednak nie wszystkie prace zakończą się przed 1 września. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie do końca września potrwa modernizacja sali gastronomicznej. Plan obejmuje prace rozbiórkowe, wymianę instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej, elektrycznej i wentylacji mechanicznej, roboty malarskie i posadzkarskie, montaż nowego wyposażenia. Koszt prac budowlanych wyniesie 361 tys. zł, a wyposażenie wyceniono na 134 tys.

Sala gastronomiczna w ZSP 2 Gryfino

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chojnie niedługo rozpocznie się i potrwa do listopada lub grudnia remont dachu internatu. Zakres modernizacji obejmuje prace rozbiórkowe, izolacyjne, murarskie, tynkarskie i blacharskie oraz nowe pokrycie dachowe. Kosztować to będzie 168 tys. zł.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie przebudowane ma być wkrótce ogrodzenie. W pierwszym etapie zamontowane zostanie ogrodzenie modułowe i brama wjazdowa. Koszt inwestycji oszacowano na 120 tys. zł, a finał zaplanowano na koniec roku.
(rr)

do góry
2020 ©  Gazeta Chojeńska