Przeciwpowodziowy sprzęt dla strażaków
Do wzięcia są pieniądze na zabytki

SPORT

Amazonka w kadrze
Dwunastoletnia amazonka Zofia Fragstein-Niemsdorff z klubu Podkowa Moryń została powołana do kadry Zachodniopomorskiego Związku Jeździeckiego w kategorii juniorów młodszych. Do tej pory reprezentowała klub podczas zawodów na kucach, a obecnie będzie startować na dużym koniu - klaczy o imieniu Urmel 104, która ma doświadczenie w skokach przez przeszkody do wysokości 140 cm.

Zofia Fragstein-Niemsdorff

Trzecie w województwie
Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Widuchowej zdobyły brązowy medal w wojewódzkim finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju. Zawody odbyły się 13 grudnia w Wierzchowie (pow. drawski), a startowało ośmiu mistrzów eliminacji regionalnych, podzielonych na dwie grupy. Po przegranej 0:1 z Sianowem, wygranej 3:0 z Suchaniem i remisem 1:1 z Dębnem nasz zespół zajął w swojej grupie drugie miejsce co dało awans do półfinałów. Tu jednak Widuchowa uległa 0:4 drużynie z Malechowa. W meczu o trzecie miejsce pokonała Suchań 3:1, co dało naszym dziewczętom brązowy medal. Złoty zdobył Trzebiatów, a srebrny Malechowo.

Brązowe medalistki z Widuchowej

Oto skład drużyny z Widuchowej: Natalia Szewczyk (kapitan), Marcelina Bieniek (bramkarka), Weronika Nowicka, Wiktoria Kołodziejczyk, Oliwia Mourri, Dominika Włoch, Aleksandra Idczak, Amelia Zduńczuk, Oliwia Betkier. Opiekun: Marlena Błaż.

Ping-pong w Cedyni
Jubileuszowy X Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Cedyni odbędzie się w sobotę 26 stycznia w sali gimnastycznej tutejszej szkoły. Będą następujące kategorie: kobiety, młodzież do lat 16, mężczyźni od 17 do 45 lat oraz seniorzy powyżej 45 lat. Początek o godz. 10. Organizatorzy zapewniają puchary, posiłek i dobrą zabawę. Więcej informacji i zgłoszenia: tel. 500 667 490.