Dzisiaj jest niedziela, 12 lipca 2020 r.
Transodra Online
Rocznik Chojeński
Znajdziesz nas na Facebooku
„Gazeta Chojeńska” numer 29 z dnia 16.07.2019

Prezentujemy tu wybrane teksty z każdego numeru.
Wszystkie artykuły i informacje znajdują się w wydaniu papierowym.
Czy przepadną unijne pieniądze na walkę ze smogiem?
Kończą jeden most, ale inny ma być rozebrany
Program Jarmarku Moryńskiego
Zbierali dla chorej Ilony
Muzyka z tekstem i aurą
Fotografuj powiat i wygraj nagrody
Sport

Fotografuj powiat i wygraj nagrody
Władze powiatu gryfińskiego zapraszają do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym „Powiat gryfiński w obiektywie”. Wybrane przez jury najciekawsze fotografie posłużyć mają do promocji naszej małej ojczyzny. Nabór prac trwa do 31 sierpnia. Więcej informacji, regulamin i formularz zgłoszeniowy: na www.gryfino.powiat.pl.
Organizatorzy oczekują na fotografie przedstawiające charakterystyczne i ciekawe miejsca i obiekty naszego powiatu, związane z jego położeniem geograficznym, zasobami przyrodniczymi, historycznymi i kulturowymi (m.in.: Odra, parki krajobrazowe i inne miejsca cenne przyrodniczo, panoramy miast, przejścia graniczne, zabytki sakralne i świeckie, miejsca pamięci, w tym Rejon Pamięci Narodowej, poza tym budynki użyteczności publicznej, obiekty lub miejsca atrakcyjne turystycznie itp.). Zdjęcia będą wykorzystane m.in. w folderach, widokówkach, ulotkach, plakatach, kalendarzach oraz na stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Przysyłać można fotografie nie tylko wykonane specjalnie na konkurs, lecz również w przeszłości, ale muszą przedstawiać aktualny wizerunek obiektu czy miejsca.
Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich osób lubiących fotografować (amatorsko lub profesjonalnie), bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Zgłosić można maksymalnie trzy fotografie, które nie były nagradzane w innych konkursach.


Zdjęcia (wraz ze skanem wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie www.gryfino.powiat.pl) należy przysłać do 31 sierpnia e-mailem na adres: [email protected] w wiadomości zatytułowanej „Konkurs fotograficzny 2019”. Rozstrzygnięcie nastąpi do 15 września, a wręczenie nagród w listopadzie podczas uroczystej sesji Rady Powiatu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Dla autorów 12 najlepszych prac przewidziane są równorzędne nagrody finansowe po 300 zł. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej.

do góry
2020 ©  Gazeta Chojeńska